Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2024
22,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
В поїзді, який рухається через Вінниччину, стануть доступні жіночі купе
26 жовтня 2023, 16:52
В поїзді, який рухається через Вінниччину, стануть доступні жіночі купе

АТ «Укрзалізниця» масштабує пілотний проєкт жіночих купе у пасажирських поїздах. З 15 листопада вони стануть доступні ще за 4 маршрутами.

  • №17/18 Харків – Ужгород;
  • №29/30 Київ – Ужгород;
  • №3/4 Запоріжжя – Ужгород;
  • №26/236 Одеса – Рахів.

Поїзд №26/236 Одеса – Рахів зупиняється в Крижополі, Вапнярці, в селі Рахни та місті Жмеринка. Як повідомляють в «Укрзалізниці», купити квитки у жіночі купе можна буде у їхньому застосунку з 27 жовтня. Глибина продажу – 20 діб.

Як і раніше, місця відповідно маркуватимуться в застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам та дітям до 5 років включно. Вартість проїзду в жіночих купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда.

«Наш пілотний проєкт із жіночими купе продемонстрував, що ця послуга зараз потрібна та актуальна. У середньому такі купе заповнюються на 93%. За 4 місяці ми реалізували вже 25 тисяч квитків. Тому, як і обіцяли, збільшуємо кількість поїздів, де буде доступна ця послуга. Обирали «довгі» рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, а також підключили до проєкту нові напрямки: Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рахів», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар