Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 липня 2024
30,4 °C
небольшая облачность

Умови розміщення

Купити рекламу

Шановні читачі, 10 років тому вийшов перший номер нашого журналу. Протягом ЦИХ років відбулося чимало змін. З невеликого видання в 32 сторінки він виріс в об'ємний інформаційно-довідковий журнал, де на 100 сторінках представлена ​​цікава актуальна і достовірна інформація для будь-якої категорії читачів, і практично з будь-якого виду діяльності фірм підприємств, магазинів, організацій міста. Однак, ми НЕ зупиняємося на досягнутому.

На сьогоднішній день колектив редакції успішно працює над Кількома проектами:

- Щомісячний журнал-довідник "ВІННИЦЯ".

- Інформаційно-довідковий сайт www.vinnicya.vn.uа (Довідник твого міста)

- Сторінка і спільнота в Фейсбук https://www.facebook.com/groups/vinnicya.vn.ua/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100014176957700

За час своєї діяльності видання було нагородження десятками почесних грамот і подяк, серед яких відмінності від Національного Банку та Пенсійного Фонду України, обласних і районних рад, Управління юстиції, Національної спілки журналістів і численних медичних установ міста.

Але найголовніше досягнення: зручність і простота у використанні, актуальність та повнота інформації, свіжі креативні ідеї та оригінальний підхід до їх реалізації, висока якість друку і відмінність оформлення - все це робить наш журнал ефективним інструментом для задоволення інформаційних та маркетингових потреб Не тільки бізнесу будь-якого рівня, а й звичайних користувачів. Завдяки унікальності формату і оригінальним дизайнерським і технологічним рішенням, опублікована інформація «не загубиться» серед других "стереотипних" рекламних видань. І в цьому ми зобов'язані Вам, шановні наші читачі і рекламодавці. Адже тільки завдяки нашим спільним зусиллям, Прислухаючись до Ваших думок, порад і побажань вдалося досягти цього.

Спасибі всім тим, з ким спільно протягом ЦИХ років ми розвивав і совершенствовало журнал.