Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 липня 2024
30,4 °C
небольшая облачность

Оплатити

Шановні читачі, чотири роки тому вийшов перший номер нашого журналу. Протягом цих років відбулося чимало змін. Із невеличкого видання в 32 сторінки він виріс у об’ємний інформаційно-довідковий журнал, де на 128 сторінках представлена цікава актуальна та достовірна інформація для будь-якої категорії читачів, і, практично, з будь-якого виду діяльності фірм підприємств, магазинів, організацій міста. Однак, ми не зупиняємося на досягнутому.

На сьогоднішній день колектив редакції успішно працює над кількома проектами:

  • Щомісячний журнал-довідник "ВIННИЦЯ".
  • Елітний бізнес-каталог "Твоя візитниця".
  • Інформаційно-довідковий сайт www.vinnicya.vn.uа (Довідник твого міста);

За час своєї діяльності видання було нагородженно десятками почесних грамот та подяк, серед яких є відзнаки від Національного Банку та Пенсійного Фонду України, Обласної та Районних рад, Управління юстиції, Національної спілки журналістів та численних медичних закладів міста. 

Але найголовніше досягнення: зручність та простота у використанні, актуальність та повнота інформації, свіжі креативні ідеї та оригінальний підхід до їх реалізації, висока якість друку та відмінність оформлення - все це робить наш журнал ефективним інструментом для задоволення інформаційних та маркетингових потреб не лише бізнесу будь-якого рівня, але й звичайних користувачів. Завдяки унікальності формату та оригінальним дизайнерським і технологічним рішенням, опублікована інформація не «загубиться» серед інших “стереотипних” рекламних видань. І в цьому ми завдячуємо Вам, шановні наші читачі та рекламодавці. Адже лише завдяки нашим спільним зусиллям, прислухаючись до Ваших думок, порад та побажань вдалося досягти цього.

Дякуємо всім тим, з ким спільно протягом цих трьох років ми розвивали та вдосконалювали журнал.