Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 лютого 2024
7,7 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» запрацювала лабораторія «Зона креативності»
05 грудня 2023, 00:40
У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» запрацювала лабораторія «Зона креативності»

4 грудня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» презентували лабораторію «Зона креативності». Участь у заході взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник начальника обласної військової адміністрації Андрій Кавунець, депутатка обласної Ради й голова постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталія Замкова, голова правління Humanitarian Innovation Group Кшиштоф Щесни та його заступник, директор освітніх програм HIG Роберт Щесни.

– Вітаю наш молодіжний центр «Квадрат», представників громадської організації «Молодь 3.0», завдяки яким сьогодні маємо таку прекрасну подію – відкриття «Лабораторії. Зони креативності», – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Переконаний, що вітати можна також дітей та юнацтво всієї Вінниччини. Саме вони зможуть користатися «Лабораторією», займатися творчістю та експериментувати. Можливо, для когось це стане першим кроком до майбутньої наукової діяльності, допоможе обрати професію.

Голова обласної Ради подякував команді, яка змогла реалізувати цей проєкт.

– Я вдячний вам, друзі, за вашу активність, за те, що знаходите надзвичайно цікаві та корисні грантові проєкти та успішно займаєтеся їхньою реалізацією. Сьогодні ми бачимо приклад цього. Зовсім небагато часу минуло з дня, коли ми з вами підписали меморандум. І вже є результат, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Я також вдячний Міністерству молоді та спорту за сприяння розвитку молодіжних центрів і за підтримку заходів такого напряму, а також нашим партнерам з Польщі. У добру путь, друзі!

У режимі онлайн до презентації приєднався заступник міністра молоді та спорту Владислав Яцук. Він привітав центр «Квадрат» з початком нової роботи в науковому напрямі.

– Сьогоднішнє відкриття є новим стимулом для якісної наукової роботи, – сказав Владислав Яцук. – Новий компонент наукової складової підсилює можливості «Квадрату». Надалі потрібно працювати над розвитком цього напряму. Вважаю, що молодіжний центр стане ще більш потужним і залучатиме молодь з науковим компонентом.

Заступник голови правління і директор освітніх програм Humanitarian Innovation Group Роберт Щесни зазначив, що інтерактивна освіта – зразок нової України в освіті та науці.

– Ми бачимо багато можливостей цього проєкту. Ми даємо можливість відкривати нове, дізнаватися, працювати та ставати винахідниками, – сказав Роберт Щесни. – У «Квадрату» є ще багато планів, наприклад, відкриття IT-лабораторії, до якої ми теж хочемо долучитися. Лабораторія «Зона креативності», яку сьогодні презентуємо, зможе показати учням, батькам і вчителям, як можна вчитися та залучати дітей до технічних наук.

Експонатами лабораторії стали, зокрема, міст Леонарда, «Рука робота» та 21 креативний набір з інструкціями для виконання різноманітних експериментів.

  

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар