Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 липня 2024
27,4 °C
переменная облачность

Новини

Вінниця
Соціальний проєкт «Нескорені духом» запрошує до участі вінничан з інвалідністю
27 листопада 2023, 20:11
Соціальний проєкт «Нескорені духом» запрошує до участі вінничан з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю департамент соціальної політики ініціює соціальний проєкт «Нескорені духом». 

У партнерстві з ІТ-школою «New IT School» 10 перших учасників проєкту мають змогу отримати сертифікат на безкоштовне навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі «New IT School».

Запрошуємо для участі жителів нашої громади віком 17+, які досягли успіху в одній або декількох сферах діяльності для того, щоб вони поділились своїми думками, поглядами, мріями, здобутками. Їхні реальні життєві історії про те, як не опускати руки, бути вимогливим до себе, упевнено прямувати до мети й приносити користь суспільству, будуть покладені в основу мотиваційного сюжету та низки тематичних дописів у соціальних мережах. Це допоможе підтримати тих, хто перебуває в стані кризи та постійних стресів через проблеми, пов’язані з інвалідністю, а також запалити в їхніх серцях вогонь та подарувати надію на щастя, – зазначила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

«Нескорені духом» – це мотиваційний проєкт, спрямований на сприяння правам людей з інвалідністю шляхом посилення їхньої участі та лідерства у Вінницькій міській територіальній громаді.

Мета цієї ініціативи – показати реальні приклади людей, які продовжують жити на повну попри інвалідність. Чимало відомих особистостей, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, не зупинились і довели собі та світу, що інвалідність – не обмеження, а новий простір для досягнень. Про це засвідчують історії їхнього життя, – каже координаторка проєкту Оксана Павлюк.

Учасників проєкту нагородять спеціальними сертифікатами, які дадуть можливість безкоштовно пройти курс навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі «New IT School» та отримати документ про закінчення курсів: фірмовий Сертифікат New IT School відповідного з навчальним курсом, що підтверджує термін навчання та отриманий рівень знань. 

Як стати учасником

Більше інформації про курс 

Ініціатива орієнтована на вінничан та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та мають вік від 17 до 60 років.

Учасниками проєкту можуть стати перші 10 кандидатів, які надішлють своє фото та лист із власною історією успіху (15-20 речень) на електронну адресу: PavlyukOV@vmr.gov.ua та завчасно зареєструються тут.

Соціальний проєкт «Нескорені духом» запрошує до участі вінничан з інвалідністю

Заявки приймають 30 листопада до 16:00.

Координаторка заходу та контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна, телефон 50-86-92.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар