Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 травня 2024
21,3 °C
ясно

Новини

Вінниця
На заводі GreenCool у Вінниці побудували другу чергу сонячної електростанції потужністю 600 кВт
26 вересня 2023, 08:39
На заводі GreenCool у Вінниці побудували другу чергу сонячної електростанції потужністю 600 кВт

У ТОВ “GreenCool”, де цього літа стартувало будівництво сонячної електростанції, завершили ІІ чергу цього проекту і тепер завод має можливість заміщувати споживання власних електроустановок альтернативною енергією.

Директор ТОВ “GreenCool” Валентин Коваленко розповів, що ідея створення сонячної електростанції на базі підприємства першочергово лягала в основу проекту будівництва заводу. Реалізували це на п’ятий рік роботи.

«На той період це було економічно недоцільно у порівнянні з нинішнім часом та умовами, в яких ми живемо. Минулий зимовий період показав, наскільки всі ми залежимо від енергозабезпечення, тож цього літа ми реалізували наш проект. На даху вже встановили 600 кВт сонячних панелей. Будівництво стартувало на початку серпня і минулого тижня ми завершили другу чергу. Цієї потужності повністю вистачає на денну роботу нашого заводу. У період з травня по вересень ми забезпечимо цими панелями всі свої потреби. Реалізували все за власний кошт, але підпадаємо під банківську програму “5.7.9” і, сподіваємося, що отримаємо рефінансування на витрати на сонячні панелі», – розповів Валентин Коваленко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар