Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 квітня 2024
10,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
На Вінниччині переселенці з Криму облаштували долину нарцисів
27 квітня 2023, 16:29
На Вінниччині переселенці з Криму облаштували долину нарцисів

В селі Дібровинці Оратіської громади пишно квітує долина нарцисів. Квіти декілька років квіти засадили переселенці із Криму, і через деякий час покинули село. За квітучою місциною доглядають місцеві мешканці. Люди із навколишніх сіл приїжджають сюди на фотосесію. Про це розповіла кореспонденту Вінниця.info мешканка Дібровинців Тетяна Лизогуб.

 

«Взагалі люди в селі звикли вирощувати городину, а саме картоплю. Тому нам було дивно, коли ми бачили, як саджають лише нарциси. Згодом власники садиби виїхали. За квітами доглядає чоловік по сусідству. Дізнавшись, що у нас є своя нарцисова долина, почали приїздити люди з інших сіл, фотографуватись, адже це абсолютно безкоштовно», - розповідає Тетяна Лизогуб.

В селі Дібровинці проживає близько 200 осіб. Днями місцеві мешканці згуртувались і разом причепурили свою громаду.

«Люди відразу відгукнулись на прохання влаштувати спільну толоку у селі. Робимо ми цю красу саме для себе і своїми руками. Ми збирали та вивозили гілля. Жінки білили дерева, замітали та сапали клумби. Долучилися також наші діти. Біля школи у нас засаджені квіти перемоги – тюльпани та нарциси», - додає Тетяна Лизогуб.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар