Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 квітня 2024
5,7 °C
дождь

Юридичні послуги

Адвокатское бюро Олега Огородника

0
702
Телефони
  • +380(97) 844-44-51
Адреса
м. Вінниця
проспект Юності, 18
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

1. Допомога членам сім‘ї військовослубовцям з приводу отримання одноразової допомоги, військовозобов’язаного та резервіста, який призваний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві у разі смерті, поранення, контузіі.
2. Допомога членам сім‘ї військовослубовцям з приводу отримання одноразової допомоги, військовозобов’язаного та резервіста, який призваний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві у разі у разі встановлення інвалідності
3. Допомога членам сім‘ї військовослубовцям з приводу отримання одноразової допомоги, військовозобов’язаного та резервіста, який призваний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві без встановлення інвалідноста та відсока втрати працездатності
4. Судовий супровід при відсудженні доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам, які проживають у зоні радвоактивного забруднення в наслідок аварії на ЧАЕС.
5. Допомога військовим пенсіонерам та пенсіонерам мас при судовому супроводі перерахунку пенсіі
6. Допомога пенсіонерам при судовому супровідді врахування періоду роботи до трудового стажу та перерахунку пенсіі
7. Допомога військовим та оскарження бездіяльності військовоі частини, щодо належних до виплати грошового забезпчення при звільненні( компенсація за речове майно, відпустки як учаснику бойових дій, індексаціі грошового забезпечення)
8. Допомога військовим та оскарження бездіяльності військовоі частини, щодо належних військовослужбовцю преміі за участь у зоні бойових дій та виконання бойового завдання (бойових)

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар