Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
14 июня 2024
14,5 °C
дождь

Юридичні послуги

Адвокатское бюро Олега Огородника

0
883
телефоны
  • +380(97) 844-44-51
Адрес
г. Винница
проспект Юності, 18
сайт
Мы в соцсетях
написать письмо
Стандарт

1. Допомога членам сім‘ї військовослубовцям з приводу отримання одноразової допомоги, військовозобов’язаного та резервіста, який призваний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві у разі смерті, поранення, контузіі.
2. Допомога членам сім‘ї військовослубовцям з приводу отримання одноразової допомоги, військовозобов’язаного та резервіста, який призваний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві у разі у разі встановлення інвалідності
3. Допомога членам сім‘ї військовослубовцям з приводу отримання одноразової допомоги, військовозобов’язаного та резервіста, який призваний на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві без встановлення інвалідноста та відсока втрати працездатності
4. Судовий супровід при відсудженні доплати до пенсії непрацюючим пенсіонерам, які проживають у зоні радвоактивного забруднення в наслідок аварії на ЧАЕС.
5. Допомога військовим пенсіонерам та пенсіонерам мас при судовому супроводі перерахунку пенсіі
6. Допомога пенсіонерам при судовому супровідді врахування періоду роботи до трудового стажу та перерахунку пенсіі
7. Допомога військовим та оскарження бездіяльності військовоі частини, щодо належних до виплати грошового забезпчення при звільненні( компенсація за речове майно, відпустки як учаснику бойових дій, індексаціі грошового забезпечення)
8. Допомога військовим та оскарження бездіяльності військовоі частини, щодо належних військовослужбовцю преміі за участь у зоні бойових дій та виконання бойового завдання (бойових)

Фото и видео
Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий