Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2024
20,3 °C
небольшой дождь

Cтоматології

Стоматологія «Kolibri Stom»

0
1247
Телефони
  • (097) 696-95-31
Адреса
м. Вінниця
вул. Батозька, 6
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

У стоматології «Kolibri Stom» («Колібрі Стом») вас чекає професійне обслуговування, бездоганний сервіс і комфортна обстановка. Фахівці клініки надають широкий спектр стоматологічних послуг, включаючи стоматологічну допомогу дітям. Для цього тут встановлено все необхідне обладнання, в тому числі й діагностичне. Лікарі використовують сучасні та безпечні анестезуючі препарати, тому навіть найскладніше лікування і хірургічні втручання проходять абсолютно безболісно.

Звернувшись в «Kolibri Stom» у Вінниці, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід. Кожен пацієнт спочатку проходить повне обстеження, після чого розробляється план лікування. Досвідчений стоматолог знайде причину проблеми та запропонує оптимальне рішення. У клініці працюють фахівці різного профілю, що дозволяє проводити комплексне лікування, наприклад:

  • Ендодонтичне лікування. Видаляються уражені карієсом тканини, обробляються і пломбуються канали зуба, при необхідності виконується художня реставрація.
  • Видалення зубів, в тому числі й «зубів мудрості», ретінірованних, зруйнованих або зламаних зубів, а також молочних зубів у дітей.
  • Протезування за допомогою сучасних матеріалів високої якості.
  • Професійне чищення зубів і гігієна порожнини рота. Зняття зубного каменю і нальоту, полірування емалі, профілактика захворювань м'яких тканин.

Перед тим як почати лікування, ви можете проконсультуватися з лікарем  та отримати відповіді на всі питання і дізнатися приблизну вартість лікування. Звертайтеся до професіоналів «Kolibri Stom» і ваша усмішка буде красивою, а зуби здоровими на довгі роки.

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар