Справочник твоего города
это бесплатно и эффективно!
Рус
22 июля 2024
25,6 °C
дождь

Стоматологии

Стоматологія «Kolibri Stom»

0
1277
телефоны
  • (097) 696-95-31
Адрес
г. Винница
вул. Батозька, 6
Мы в соцсетях
написать письмо
Стандарт

У стоматології «Kolibri Stom» («Колібрі Стом») вас чекає професійне обслуговування, бездоганний сервіс і комфортна обстановка. Фахівці клініки надають широкий спектр стоматологічних послуг, включаючи стоматологічну допомогу дітям. Для цього тут встановлено все необхідне обладнання, в тому числі й діагностичне. Лікарі використовують сучасні та безпечні анестезуючі препарати, тому навіть найскладніше лікування і хірургічні втручання проходять абсолютно безболісно.

Звернувшись в «Kolibri Stom» у Вінниці, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід. Кожен пацієнт спочатку проходить повне обстеження, після чого розробляється план лікування. Досвідчений стоматолог знайде причину проблеми та запропонує оптимальне рішення. У клініці працюють фахівці різного профілю, що дозволяє проводити комплексне лікування, наприклад:

  • Ендодонтичне лікування. Видаляються уражені карієсом тканини, обробляються і пломбуються канали зуба, при необхідності виконується художня реставрація.
  • Видалення зубів, в тому числі й «зубів мудрості», ретінірованних, зруйнованих або зламаних зубів, а також молочних зубів у дітей.
  • Протезування за допомогою сучасних матеріалів високої якості.
  • Професійне чищення зубів і гігієна порожнини рота. Зняття зубного каменю і нальоту, полірування емалі, профілактика захворювань м'яких тканин.

Перед тим як почати лікування, ви можете проконсультуватися з лікарем  та отримати відповіді на всі питання і дізнатися приблизну вартість лікування. Звертайтеся до професіоналів «Kolibri Stom» і ваша усмішка буде красивою, а зуби здоровими на довгі роки.

 

Фото и видео
Отзывы: 0
Добавить комментарий

Добавить комментарий