Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 червня 2022
29,1 °C
ясно

Афіша

Водій для копа

Водій для копа

Дата
17 липня - 23 липня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США, 2019

Жанр: комедія
Режисeр: Майкл Доуз
У ролях: Дейв Батіста, Бетті Гілпін, Наталі Моралес, Міра Сорвіно, Іко Ювайс, Кумейл Нанджіані, Джошуа Мікель
Сценарій: Тріппер Кленсі
Тривалість: 93 хв.

Стю працює водієм машини Uber. Він приємний, спокійний, дуже ввічливо спілкується з людьми. І ось, його перший клієнт – величезний мужик на ім’я Вік. Як виявилося, він поліцейський детектив, який викликав машину для оперативного завдання. Тепер Стю буде з ним їздити щодо розслідування до тих пір, поки його не відпустять. Вік переслідує жорсткого, кровожерного терориста, для чого йому якраз потрібен водій із машиною. Хоче того Стю чи ні, але йому доведеться бачити всю цю жорстокість, а часом і самому її проявляти. Бійки, перестрілки та багато небезпеки для життя – не такою він собі уявляв роботу водієм Uberа. Хоч би залишитися після цієї поїздочка цілим і неушкодженим.

Режисером проекту став Майкл Даус, в активі якого є роботи «Глухий проліт» (2004), «Вибивала» (2011), «Дружба та ніякого сексу?» (2013).

Ролі у фільмі виконали: Дейв Батіста («Ріддік» (2013), «Вартові Галактики» (2014), «Той, що біжить по лезу 2049″ (2017)), Кумейл Нанджіані («Любов – хвороба» (2017), серіал «Силіконова долина»), Карен Гіллан (кіновсесвіт MARVEL, серіали «Життя Пондів», «Селфі»).

 

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар