Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 грудня 2022
-1,5 °C
пасмурно

Афіша

"Сила нескорених", інтелектуальна гра до Дня захисників і захисниць України

"Сила нескорених", інтелектуальна гра до Дня захисників і захисниць України

Дата
12 жовтня
Місце 
Міський Палац мистецтв "Зоря"

Вінницька міська рада, Департамент культури ВМР та Міський Палац мистецтв запрошують команди військовослужбовців, медиків, правоохоронців, працівників ДСНС, студентів і викладачів спеціалізованих навчальних закладів, волонтерів, представників благодійних ГО та вимушених переселенців до інтелектуальної гри БАТЛУМ - "Сила нескорених"- з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Захід відбудеться у підтримку ЗСУ та на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу; задля виховання у молоді поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки, підвищення престижу військової служби, утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Задача команд – відповідати на різнопланові запитання та відпочивати у атмосферному пабі. Приміщення безпечне, оснащене трьома аварійними виходами. Склад команди: від 3 до 10 осіб (оптимально 6-8). Від міського голови на переможців чекають пам'ятні подарунки та корисні тактичні аксесуари, що можна як використати самим, так і передати бійцям ЗСУ, котрими ви опікуєтесь.

ДАТА, ЧАС, МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

12 жовтня  (середа) 2022 р., початок о 19:00, "Роял Паб", просп. Коцюбинського, 39. Попередня реєстрація обов’язкова до 11 жовтня!

Відповідальний за проведення заходу та реєстрацію:  Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділом культурно-освітньої роботи та організації дозвілля Міського Палацу мистецтв,  тел.: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram)

Деталі читайте: https://zoria.vmr.gov.ua та https://www.facebook.com/vinmpm/

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар