Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2022
0,7 °C
небольшой снег

Афіша

Ґодзілла 2: Король монстрів

Ґодзілла 2: Король монстрів

Дата
30 травня - 19 червня
Місце 
Кінопалац, Кінотеатр Коцюбинського

США, 2019

Жанр: фентезі
Режисeр: Майкл Догерті
У ролях: Майллі Боббі Браун, Саллі Гокінс, Вера Фарміга, Чарльз Денс, Кайл Чандлер, Томас Мідледіч, Кен Ватан
Сценарій: Макс Боренштейн, Майкл Догерті, Зек Шілдс
Тривалість: 132 хв.

Раніше люди думали, що монстри кайдзю існують тільки в казках, якими лякають дітей. Але коли світ побачив Годзіллу, усе змінилося. На жаль, він не єдиний монстр, який існує… При цьому всьому, він навіть один із найкращих. На Землі з’явилися Родан, Мотра та триголовий кайдзю Кінг Гідора, які прийшли, щоб поневолити Землю. Криптозоологічне агентство «Монарх» докладе всіх можливих зусиль, щоб зупинити цю навалу, але що можуть люди проти монстрів? Уряди всіх країн повинні об’єднати зусилля проти спільного ворога. Коли іншого виходу не буде, люди звернуться за допомогою до Годзілли – короля монстрів. Він буде єдиною надією для нас на порятунок.

Режисером фільму став Майкл Догерті, який раніше займався декількома частинами франшизи «Люди Ікс», а також узяв участь у створенні проекту «Крампус» (2015).

У картині зіграли: Міллі Боббі Браун (серіал «Дуже дивні справи»), Віра Фарміга («Хлопчик у смугастій піжамі» (2008), «Вихідний код» (2011), «Суддя» (2014)), Кайл Чандлер («Вовк із Волл-стріт «(2013), «Манчестер біля моря» (2016), «Зникнення Сідні Холла» (2017)).

Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар