Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2024
22,5 °C
пасмурно

Афіша

BON APPETIT, АБО ГАРНІР ПО-ФРАНЦУЗЬКИ

BON APPETIT, АБО ГАРНІР ПО-ФРАНЦУЗЬКИ

Дата
20 грудня
Місце 
Театр ім. Садовського

М.Камолетті

«BON APPETIT, АБО ГАРНІР ПО-ФРАНЦУЗЬКИ»

Комедія на 2 дії

Прем’єра — 26 квітня 2009р.

Якщо ви втомилися від драм і суєти і вам до душі легка французька комедія, то театр не помилився у своєму виборі — п’єсі Марка Камолетті «Happy Birthday» (класичний приклад комедії положень на межі фарсу), яку режисер-постановник н.а.Укр. Таїса Славінська перетворила на спектакль «Bon appеtit, або Гарнір по-французьки».

Театр дає комедію, і не просто комедію, а французьку, та ще й з гарніром, де, як зауважує одна з героїнь, «так багато коханців» …

Хтось позаздрить французам, які вміють настільки просто, не мудруючи лукаво ставитися до своєї аморальності і так віртуозно вивертатися із найслизькіших ситуацій. А, може, хтось і себе впізнає в тому, що діється на сцені? Перевіримо?

Залишилося тільки з’ясувати, хто ж такий Марк Камолетті? Італієць, який народився в Женеві. Художник-графік. Освоївши режисерське ремесло, присвятив себе драматургії та театру. Автор 18 п’єс прожив більшу частину свого життя в Парижі і помер у віці 79 років в 2002. Став ще за життя «ходячим класиком» французького театру другої половини 20-го століття (його п’єси припали до душі на всіх континентах!).

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар