Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 вересня 2023
24,5 °C
ясно

Афіша

БАЛ НЕГІДНИКІВ

БАЛ НЕГІДНИКІВ

Дата
18 квітня
Місце 
Театр ім. Садовського

Режисер Григорій Сиротюк з командою акторів ( Жанна Андрусишена, Оксана Бандура, Єлизавета Гриценко, Марія Левченко, Олександр Радько, Максим Какарькін, Михайло Крисов, Микола Коломієць ) готують комедію «Бал негідників» за п’єсою Люка Шомара.

Люк Шомар — французький актор, кіно- і телесценарист, популярний драматург.  Відомий як режисер телесеріалів початку «нульових» («Життя прекрасне» і «Сім’я на час»).  У 90-і роки він знявся в телесеріалі «Жюлі Леско», фільмах «Сент-Екзюпері: Остання місія» і «Хованки з готівкою». Автор сценаріїв для багатьох фільмів і серіалів французького телебачення.  Є автором комедій «Велика брехня» (2009), «Мафія та ніжні почуття» (2010), «Бал негідників» (2013).  П’єси цього сценариста й актора можна побачити в багатьох театрах Франції, де їх супроводжує незмінний успіх. Набуває популярності він і в українському театрі. Зацікавився творчістю Шомара і режисер Григорій Сиротюк.

Віртуозний гумор, яскраві діалоги-пікіровки, обрана автором форма комедії положень відкривають для режисера та акторів найяскравішу палітру можливостей і фарб. 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар