Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 січня 2022
-1,0 °C
пасмурно

Афіша

Анна Улаєва

Анна Улаєва

Дата
10 березня
Місце 
Вінницька Філармонія

Хай панує Весна, жіночість і краса! Подаруйте собі і своїм коханим продовження свята і цей чарівний та романтичний концерт!

Анна Улаєва одна з найбільш титулованих українських піаністів, яка живе в Австрії, та викладає в Університеті музики і театру м. Ґрац.

У 2018 році  Анна з тріумфом перемогла на престижному Мальтійському міжнародному фортепіанному конкурсі,  де понад 720 піаністів з 74 країн змагалися за один з найбільших призів за всю історію музики.

Ще один трофей Анни – перемога в конкурсі "Golden Tone Award" у 2013 році, на якому вона отримала головний приз цього конкурсу - рояль фірми "Blüthner", а також «German Piano Open» у Берліні (1 місце, 2017р.), ім. Й. Брамса в Детмольді, Німеччина (1 місце 2017), «Isidor Bajic Piano Memorial» у Новому Саді, Сербія (2 місце, 2016 рік), ім. Й. Діхлера у Відні, Австрія (1 місце, 2011 рік), «Jeunese Talents» в Монтре ле Бан, Франція (1 місце, 2011 рік), а також «Martha Debelli Stipendienwettbewerb» у Ґраці, Австрія (1 премія в 2009, 2011, 2013 р.) і багато інших.

       В якості солістки Анна Улаєва дебютувала  в одинадцятирічному віці, а з 16 років вона регулярно виступає з сольними концертами, а також як солістка з відомими оркестрами та в різноманітних складах камерних ансамблів в Австрії, Німеччині, Іспанії, Франції, Сербії, Польщі, Італії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Японії, Вірменії та Казахстані.

        У 2019 р. Анна вперше виступила у п’яти містах України  з концертом «Симфонії Всесвіту» сумісно з симфонічним оркестром «Віртуози Києва» і була з захопленням прийнята публікою. Нарешті ми дочекались зустрічі з нею у Вінниці.

На вас чекає букет з фортепіанних шедеврів Ф. Ліста, П. Чайковського, Ф. Шопена, К. Дебюсі, М. Клєменті, М. Капустіна та Р. Шумана.

Яскраві емоції, незвичайно м'яка і прониклива манера гри цієї талановитої піаністки принесуть вам величезну насолоду.

Купуйте найкращі квитки     https://vinnica.internet-bilet.ua/event-scheme/37053/anna-ulaeva   

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар