Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
27,9 °C
небольшой дождь

Афіша

7-й Фестиваль польової кухні ім. Тараса Сича

7-й Фестиваль польової кухні ім. Тараса Сича

Дата
28 червня
Місце 
Міський Палац мистецтв "Зоря"

Цьогоріч Фестиваль польової кухні, що вже всьоме відбуватиметься у Вінниці, організатори присвячують пам'яті загиблих Героїв! 

28 червня 2022 року до Дня Конституції в рамках традиційного Фестивалю польової кухні пам’яті загиблих Героїв імені Тараса Сича на площі біля Міського Палацу мистецтв буде влаштовано декілька «точок» для приготування страв. Страви готуватимуть у польових кухнях та на вогнищах в польових умовах. До участі запрошено рятувальників та військових, спеціалізовані навчальні заклади, інститути громадянського суспільства та торговий сектор. 

Щоб отримати "фестивальну тарілку", котра дозволятиме куштувати будь-які страви на фестивалі, гостям потрібно буде зробити благодійний внесок. Всі зібрані кошти будуть передані для забезпечення потреб ЗСУ (придбання речей, медикаментів, техніки та інше). 

На імпровізованій сцені гостей чекатиме концертна програма за національно-патріотичним спрямуванням.

 

З усіма питаннями звертайтесь до відповідального за проведення Фестивалю польової кухні – заступника директора МПМ Шемета Віктора Михайловича, (0432) 65-56-12, (067) 945-58-40, (093) 140-84-18
 
До уваги медіа-партнерів, що розміщуватимуть інформацію на своїх ресурсах: до афіші можете додавати свої лого! 
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар