Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 липня 2024
25,6 °C
дождь

Новини

Вінниця
«Зробили неможливе»: лікарям у Вінниці вдалося врятувати руку пораненному бійцю
10 березня 2023, 15:48
«Зробили неможливе»: лікарям у Вінниці вдалося врятувати руку пораненному бійцю

У Вінниці лікарям вдалося врятувати пораненному бійцю руку. Шанси на відновлення кінцівки були мізерні, але після 10 операцій функціювання відновилося практично повністю. 

До війни 39-річний Володимир з Львівської області працював будівельником. В березні 2022 року добровільно став на захист країни. У квітні отримав важке поранення органів черевної порожнини, масивні опіки тулуба, грудної клітки, обох ніг, складний перелом кісток правої верхньої кінцівки зі значним дефектом м'яких тканин з "перебитими" судинами і нервами.

Коли Володимир побачив свій знімок запитав: "Що за ‘’чумацький шлях?" Він просив лікарів зберегти руку, аби знову повернутися до звичного життя. Вдома чекають дружина та двоє дітей.

Лікарям на той час збереження кінцівки здавалося неможливим. Розпочався тривалий процес лікування до якого долучилася команда різних фахівців: судинні хірурги, травматологи, медсестри. Провели понад 10 складних операцій.

"Після кожної операції з'являлась надія, що врятуємо руку і ми це зробили. Після тривалої, складної реабілітації, Володя виписується! Функціональність кінцівки відновилась майже повністю, сьогодні реабілітація ще продовжується. Я впевнений, що все буде як раніше. Після Перемоги ми з Володею обов'язково зустрінемося у Львові й підемо на каву. Слава нашим захисникам! Слава Україні!", - зазначив лікар-хірург обласної клінічної лікарні ім. Пирогова Ілля Гуменчук.

«Зробили неможливе»: лікарям у Вінниці вдалося врятувати руку пораненному бійцю

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар