Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
26,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
«Завдяки пензлику та фарбам вони відкривають свою душу»: у Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт
18 червня 2024, 21:51
«Завдяки пензлику та фарбам вони відкривають свою душу»: у Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт

Сьогодні, 18 червня, у холі Вінницької міської ради відкрили виставку робіт вихованців творчої студії «Барвистий дивоцвіт». Роботи, представлені в експозиції, розкривають широку палітру захоплень і вмінь юних живописців. Переглянути її можна буде до кінця червня.

Акварельний та олійний живопис, графіка, гуаш, поталь, акрил, витинанка та петриківський розпис. Як зазначила майстриня творчої студії «Барвистий дивоцвіт» Галина Рибак, на виставці можна побачити роботи на будь-який смак та колір. Вони різняться за стилістикою, тематикою та манерою виконання.

«Одні юні художники тяжіють до портретної творчості та графіки, інші – до пейзажів та традиційного петриківського декоративного розпису. Цього разу експозиція наповнена роботами наших вихованців, які попри юний вік, уже знайомі з історією народного мистецтва, і знають нюанси створення таких робіт масляними фарбами», – розповідає Галина Рибак.

Завітала на виставку і вінничанка Олена. Каже, що досить цікаво спостерігати за тим, що наразі зображують діти, адже саме завдяки пензлику та фарбам вони відкривають свою душу.

«Виставка дуже цікава, оскільки допомагає нам зрозуміти, чим цікавляться юні українці. Під час занурення у дитяче мистецтво ми відчуваємо себе частиною цього процесу, що надихає на нові досягнення та розширює горизонти й світогляд», – зауважила вінничанка.

Переглянути експозицію можуть усі охочі, завітавши в будні до вестибюлю міської ради. Виставка діє до кінця червня.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар