Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 березня 2023
10,7 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Захисник з Вінниччини Дмитро Фінашин візьме участь у заходах Ukrainian Week у Вашингтоні
01 лютого 2023, 09:14
Захисник з Вінниччини Дмитро Фінашин візьме участь у заходах Ukrainian Week у Вашингтоні

З 31 січня до 4 лютого у столиці США відбудеться ряд заходів у рамках Ukrainian Week. В заходах візьмуть участь і українські захисники, серед яких є вінничанин.

Серед почесних гостей будуть українські захисники – Герой України Дмитро Фінашин, "Фін" з Козятина, Данило Мельник та Андрій Собковський.

«Гості з України та українська діаспора в США візьмуть участь у таких суспільно-важливих подіях, як Міжнародний Саміт Релігійної Свободи та Український Молитовний Сніданок у Вашингтоні», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці травня в районі населеного пункту Яковлівка на Донеччині під час жорсткого бою старший сержант зумів виявити та знищити двох ворожих снайперів, чим дав побратимам змогу безпечно змінити позицію для корегування артилерії. Під час мінометного обстрілу він дістав багатоуламковий перелом верхньої третини лівого плеча. Дмитро Фінашин зміг самостійно зупинити кровотечу та залишився на вогневій позиції, щоб прикривати відхід побратимів. Від поранень він втратив свідомість, а прийшовши до тями, побачив, що залишився один. Попри велику втрату крові та біль старший сержант майже через дві доби зміг самостійно дістатися до підрозділу ЗСУ, де йому було надано медичну допомогу. Через важке поранення Дмитро Фінашин втратив ліву руку.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар