Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 травня 2022
15,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
За один аукціон – п’ять автомобілів для ЗСУ. Такі результати благодійного заходу від учасниць конкурсу «Міс Вінниця-2022»
07 квітня 2022, 21:37
За один аукціон – п’ять автомобілів для ЗСУ. Такі результати благодійного заходу від учасниць конкурсу «Міс Вінниця-2022»За один аукціон – п’ять автомобілів для ЗСУ. Такі результати благодійного заходу від учасниць конкурсу «Міс Вінниця-2022»

6 квітня відбувся 7-й благодійний аукціон від учасниць міського конкурсу краси «Міс Вінниця». Мета аукціону – закупівля автомобіля для ЗСУ. Учасниці цьогорічного та попередніх конкурсів краси підготували дванадцять робіт, які і стали лотами. Це були власноруч зроблені картини, прикраси та ляльки-мотанки.

Аукціон транслювався в прямому ефірі, тож до нього приєднались відомі вінницькі підприємці, діюча «Міс України-2021» Олександра Яремчук. Також свою підтримку аукціону висловили Дмитро Шуров (гурт «Pianoboy»), український співак Лесик, народний артист України Євген Чепурняк, міс Вінниця 1999 Ірина Зелененька. Ведучий аукціону – лауреат Шевченківської премії Анатолій Борсюк.

«Кожен лот, стартова ціна якого була 5 тисяч грн, купувався в «жорстокій боротьбі». Інколи фінальна ціна досягала 35 тисяч гривень та навіть більше. Загалом було зібрано приблизно 295 тисяч гривень», - повідомляє директор Міського палацу мистецтв Євген Майданик.

Директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук розповів, що на зібрані кошти планували закупити автомобіль для ЗСУ, який завчасно замовили в Англії. Але українська діаспора, дізнавшись мету аукціону, придбала 2 авто за свій кошт. Ще один автомобіль для аукціону спільно оплатили вінницький завод «Diadema» та львівський креативний простір «КIVSH». А за виручені на аукціоні кошти вже знайшли 2 автомобіля. Їх придбають протягом тижня.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар