Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 жовтня 2021
13,6 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
За голосом і виразом обличчя: у Вінниці створили додаток для визначення емоцій
20 січня 2021, 17:03
За голосом і виразом обличчя: у Вінниці створили додаток для визначення емоцій

Розробниками є Ярослава Марущак, магістерка Вінницького національного технічного університету, і Ярослав Яхимович, аспірант цього вишу. А принцип роботи додатку такий: за допомогою камери та мікрофону додаток зчитує вираз обличчя і тембр голосу, а потім визначає рівень задоволеності клієнта.

Відомо, що свою розробку вінничани презентували на міжнародному хакатоні “Developer Week Global”, що мав проходити в США(Сан-Франциско), але через карантин відбувався в онлайн-форматі. Зазначається, що “Remo app” отримав численні схвальні відгуки від організаторів хакатону, а також пропозиції від однодумців: як і де його можна було б використовувати з суспільною користю.

– Суть хакатону була представити ідею, яка покращить твоє місто, – розповіла Ярослава Марущак. – Ми задумували цей додаток, як ідею для вінницьких “Прозорих офісів”, що допомогло б дуже швидко робити аналітику по задоволеності громадян наданням адміністративних послуг.

– Також такий вид оцінювання може бути запроваджений в лікарнях, ресторанах, чи інших установах, що було б дуже зручно, оскільки отримати відгук можна за кілька секунд. А відтак майбутні відвідувачі можуть одразу побачити найсвіжіші реакції та оцінити той, чи інший заклад. Зараз додаток проходить тестування, ми його удосконалюємо і готуємо до запуску на український ринок, – додала розробниця.

Як писав “День”, минулого року Ярославу Марущак визнали найкращою спікеркою на міжнародній ІТ-конференції, й вона отримала звання “Best speaker” (Найкращий спікер) за результатами міжнародної конференції в галузі тестування програмного забезпечення QA-Z Days 2020, що відбувалась з 15 по 17 липня. Повідомляється, що тоді Ярослава ділилася секретами, як навчити та створити успішного спеціаліста з тестування програмного забезпечення з нуля.

Відомо також, що у заході взяли участь понад 3 тисячі учасників, а свої доповіді для них презентували спікери з 9 країн світу: США, Великобританії, Китаю, Мексики, Білорусі, Росії, Казахстану, Мальти. Від України була лише Ярослава. В результаті її доповідь отримала найвищу оцінку від учасників і стала найкращою.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар