Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2023
-1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
З вдячністю і подарунками маріупольці привітали з Днем ЗСУ військових, які на лікуванні у Вінниці
06 грудня 2022, 20:19
З вдячністю і подарунками маріупольці привітали з Днем ЗСУ військових, які на лікуванні у Вінниці

У Вінницькому центрі «Я-Маріуполь» до Дня Збройних Сил України готувались заздалегідь – готували подарунки для захисників. Сьогодні маріупольці вітали наших воїнів, які отримали поранення, захищаючи Україну від окупантів. Діти читали вірші та передали малюнки захисникам. Стримувати емоції було важко навіть мужнім героям.

«Ми зарання збирали подарунки нашим захисникам. За три дні ми зібрали кілька коробок солодощів, гігієнічних наборів, літні люди випікали торти. Я спілкувалась із кожним, хто долучився до цієї акції, і виявляється в багатьох родинах маріупольців діти, чоловіки рідні воюють зараз в лавах ЗСУ, захищають країну.

 

 

Ті хто доєднався до допомоги розповідали, що там, в Маріуполі, їх діти перебували у Азовсталі, були в полоні, пройшли реабілітацію і знову стали в стрій. Серед таких захисників є й жінки і дівчата. Маріуполь це - Україна. Є родина волонтерів, син яких теж воював і отримав поранення, зараз перебуває у вінницькому шпиталі.

Ми пишаємось тим, що маріупольці, які самі втратили все, знаходять сили допомагати нашим воїнам», - говорить керівник вінницького центру «Я-Маріуполь» Олена Швидка.

Подарунки для військовослужбовців підготувала і родина Петра Бобровського. Його 19-річний син теж військовий. Каже, довгий час приховував від батьків що пішов воювати.

«Я сам із Маріуполя. Ми виїхали із самого початку. Зараз ми тут допомагаємо, як волонтери в центрі Я- Маріуполь. Я працював головним бухгалтером на підприємстві. Все було добре. В нас родині є теж захисник. Нашому синові 19 років. Він довгий час не зізнавався, що пішов добровольцем захищати країну. Воював на Херсонському напрямку. Довго готувався пройшов відбір в Азов. Зараз наш син проходить лікування після контузії і хоче назад повернутися в стрій. Це велике свято для нас і ми молимося за нашим захисників», - говорить Петро Бобровський.

Всі пакунки переселенці із Маріуполя передали в один з лікувальних закладів, де перебувають воїни. Деякі військові, не могли стримати емоцій.

«День ЗСУ я святкую не вперше. Загальна вислуга в роках в мене вже більше 15 років. Але цього року свято особливе, тим, що я вижив. Багатьох моїх побратимів уже немає.

Вважаю, що сьогодні – це свято кожного українця, який боронить рідну землю. Хтось в інформаційному полі, хтось із зброєю в руках. Кожен робить свій внесок у наближення перемоги.

Я отримав поранення, в мене була ампутація кінцівки, пройшов уже певне лікування та реабілітацію, і надалі планую повернутися у стрій. Бажаю усім божої опіки всім, хто зараз на передовій», - говорить військовий із позивним Малюк.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар