Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Юні вінничани вибороли призові місця на міжнародному турнірі зі спортивної акробатики
04 листопада 2021, 16:58
Юні вінничани вибороли призові місця на міжнародному турнірі зі спортивної акробатики

Юні спортсмени з Вінниці вибороли призові місця на міжнародному турнірі зі спортивної акробатики «Кубок дружби». Змагання прходили у Молдові, де земляки здобули «срібло» та «бронзову».

Про це повідомляють у відділенні Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

«Вінницька школа акробатики завжди славилась на всю Україну. Ось і тепер спортсмени - вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі складно-координаційних видів спорту вже вкотре довели, що вони найсильніші не тільки в Україні, а і за її межами. Так, у Тирасполі, що в Молдові, відбувся міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Кубок дружби», де наші спортсмени вибороли медалі вищого ґатунку», — йдеться у повідомленні.

У категорії 11–16 років серед жіночих пар «срібло» підкорилось Поліні Юзьковій та Ірині Шаповалюк. Також аналогічну сходинку на п’єдесталі пошани посіла й жіноча група у складі Власи ХошабиВіолетти Панчук та Крістіни Гадинської. А «бронзову» вибороли пара юнаків: Максим Марковський та Артур Карпенко.

Найсильнішими серед жіночих пар 12-18 років, виборовши чемпіонські звання, стали Валерія Лагуш та Ніка Хасанова, а також Вероніка ЧернявськаКарина Козловська та Єлизавета Горбонос у складі жіночої трійки.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар