Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 квітня 2021
9,3 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Як вінницький професор став кавалером французького ордена
29 грудня 2020, 13:50
Як вінницький професор став кавалером французького ордена

Професор Вінницького національного технічного університету Олег Хома нагороджений званням кавалера ордена «Академічних пальм» — нагороди Французької Республіки за заслуги в освіті та науці. Про це повідомив Посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен.

Міністр освіти, молоді та спорту Французької Республіки пан Жан-Мішель Бланке відзначив завідувача кафедри філософії та гуманітарних наук ВНТУ пана Олега Хому званням кавалера ордена “Академічних пальм”, - йдеться у повідомленні.

Відомо, що орден має “вшанувати високі професійні якості” вінницького професора та являє собою “знак вдячності від Франції” за особисті — понад двадцятилітні — зусилля з поширення французької філософії шляхом перекладу класичних і сучасних авторів, вагому роль в підготовці українського видання “Європейського словника філософій”, а також за участь протягом останніх трьох років у журі премії “Сковорода”, котру присуджує посольство Франції в Україні.

Орден Академічних пальм веде свою історію від ордена, заснованого 200 років тому імператором Наполеоном I для академіків і професорів Паризького Університету. Нині ж Асоціація членів ордену Академічних пальм під опікою Президента Франції.

Серед нагороджених орденом Академічних пальм - Альбер II (князь Монако), Маріус Петіпа, Софія Ковалевська.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар