Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 червня 2024
14,2 °C
дождь

Новини

Вінниця
Як лікуватися музикою навчали вінницьку молодь
07 лютого 2024, 18:54
Як лікуватися музикою навчали вінницьку молодь

У Вінниці відбулась захоплива подія, присвячена магічній силі музики та її впливу на фізичне та психологічне самопочуття молоді. Організатор – відділ молодіжної політики Вінницької міської ради.

Понад тридцять учасників завітали на зустріч, щоб відпочити та відволіктись від реалій сьогодення. Захід «Музична терапія як метод пізнання себе» вразив учасників своєю унікальною концепцією.

Ця інноваційна подія була присвячена збагаченню життя через магію музики. Музика завжди викликала в людей емоції, а сьогодні вона визнана потужним лікувальним засобом, який може поліпшити фізичний та психологічний стан людини, зазначають у відділі молодіжної політики Вінницької міськради.

Під час цього заходу учасники мали можливість ознайомитись з властивостями музики та її різновидами, а також дізналися, яку саме музику рекомендують слухати лікарі для підтримки тонусу та покращення самопочуття.

Спікерка заходу – голова культурно-патріотичного комітету Вінницької молодіжної ради та викладачка музично-теоретичних дисциплін Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Софія Рощук. Фахівчиня розповіла молоді теоретичну частину важливості музики в житті кожного, а також провела практичну частину. Софія Рощук пояснила присутнім, що певні музичні жанри та ритми можуть викликати різні емоції та допомагати зняти стрес, зміцнити імунну систему та поліпшити роботу мозку.

Під час заходу було розкрито багато цікавих фактів про музику та її вплив на організм людини. Учасники мали можливість послухати різноманітний музичний матеріал від кращих композиторів та виконавців, які найкраще передають особливу енергетику та емоції через мелодію. Вони також дізналися більше про популярні зараз музичні жанри, такі як класика, хіп-хоп, релаксуюча музика або танцювальна музика.

Музикотерапія – це сучасний підхід до лікування, який використовує музику як інструмент для зміцнення фізичного та психічного здоров'я. Цього разу молодь знову сама ініціювала саме такий формат заходу, а ми своєю чергою підтримуємо та сприяємо покращенню психологічного здоров’я, – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Як підсумувала Юлія Мончак, молоді вінничани мають запит на подібні заходи, тож вони будуть відбуватись систематично.

Фото та відео
Вбудована мініатюра
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар