Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 вересня 2021
7,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ВИШИВАННЯ БІСЕРОМ, СПОРТ, КУЛІНАРІЯ, БЛАГОДІЙНІСТЬ: ЯКІ ПЛАНИ НА ЖИТТЯ У «МІС ВІННИЦЯ 2020»
17 березня 2020, 14:31
ВИШИВАННЯ БІСЕРОМ, СПОРТ, КУЛІНАРІЯ, БЛАГОДІЙНІСТЬ: ЯКІ ПЛАНИ НА ЖИТТЯ У «МІС ВІННИЦЯ 2020»

"Міс Вінниця 2020" Оксана Коломієць уже два тижні, як звикає до титулу найкраща дівчина Вінниці. Поки що її ритм життя не відрізняється від звичного, але, як зауважує, всі плани каталізувалися. Незабаром дівчина представить усім вінничанам кілька масштабних проєктів, про які розповідає неохоче, адже хоче здивувати. Кореспондентці Vlasno.info Оксана розповіла, що один проєкт стосуватиметься екологічної тематики, інший буде спрямований на соціально незахищені верстви населення. Наразі вона активно розробляє план їх реалізації. На інтерв'ю "Міс Вінниця" прийшла у чорній кофтинці з прозорими, пишними рукавами, на яких пришиті великі чорні кружечки, що нагадують крила метелика. На зап'ясті видніється срібний наручний годинник, на одному із пальчиків лівої руки нанизана срібна каблучка. На вухах ледь помітні ніжні сережки з перлиною. На ідеальному обличчі ледь-ледь помітний щоденний макіяж – злегка підфарбовані довгі війки, пухкі губи. Оксана зізналася, що фарбується лише в особливих випадках: – Я відвідую косметолога, роблю процедури для волосся. Вигляд шкіри залежить від того, чим ми харчуємося та, який спосіб життя ведемо. Навіть, якщо ходити до косметолога і їсти солодощі – для мене не буде ніякого ефекту, тому що в мене шкіра чутлива до такого. Вдома теж роблю якісь маски для обличчя, волосся, п'ю вітаміни. Я проти ін'єкцій, хірургічних втручань, тому що ми не знаємо, чи це не зіпсує нас. Людина має бути такою, якою вона є. 

За столиком Оксана сидить, як справжня леді: спинку тримає рівно, жодного разу не згорбилась, на обличчі щира посмішка та милий погляд. Руки відразу ніжно склала на окраєць круглого столу. Час від часу робила ковток гарячого чаю з імбиром. Кожне запитання дівчина вислуховує із неабиякою цікавістю та уважністю. До речі, жодного разу не перебила. Під час розмови до міс телефонували у справах, на що вона ввічливо відповіла "перепрошую" та підіймала слухавку. Думала, що після такого титулу у студентки побільшало справ і я зауважила: "Розумію, такий титул уже маєш". На що Оксана відповіла: – Та ні, це по роботі. – Тоді запитую в Оксани: "Як змінилося життя після конкурсу? Збільшилася кількість планів на майбутнє?" На що дівчина відповіла: – Особливо ніяк, тільки що з'явилася відповідальність перед людьми, які мене обрали. Всі мої плани на життя каталізувалися та пришвидшилися. Ніяких нових планів не з'явилося, окрім того, що готуватися до "Міс Україна". Влітку готуватимуся до єдиного вступного іспиту на магістратуру. Переїжджати не планую, зараз все залежить від навчання. 

Сьогодні Оксана Коломієць є студенткою Вінницького торговельно-економічного інституту. Навчається на четвертому курсі на спеціальності "Міжнародний бізнес". Таку спеціальність їй випадково порадила незнайома людина і дуже вдало, адже дівчина задоволена, тому що тепер має уявлення та розуміння, як все фінансово спланувати у своїй майбутній іноземній школі. Дівчина зараз працює репетитором з французької та англійської мов, про центр іноземних мов розповіла лише мені: – Англійську почала вивчати ще з другого класу. Щодо французької мови – ще в п'ятому класі сама виявила бажання її вивчати. Якось сиділа в себе в кімнаті і отак мені захотілося. Займалася з репетитором, потім склала двічі міжнародні іспити у Львові при посольстві Франції. Здала успішно, зараз є два дипломи. Оскільки я люблю допомагати людям і ділитися своїми знаннями, то почала працювати, як викладач французької та англійської. Можливо, колись вдасться відкрити свій центр іноземних мов. Поки не вистачає досвіду як в ньому все організувати. Так як мені лише 20 років, мало хто може до цього серйозно поставитись. Коли буде достатньо ресурсів, щоб зробити це більш масштабно, то звичайно зроблю. На благодійному аукціоні в рамках конкурсу "Міс Вінниця" дівчина презентувала вишитий бісером триптих "Магнолія", що означає наполегливість та кохання. Вишивання бісером – це одне із хобі Оксани. Також вона любить співати, грати на фортепіано, читати книги з психології, готувати некалорійні, корисні страви, допомагати людям, а також до хобі відносить спорт. Каже, що він увійшов у звичний розпорядок дня. – Я не ходила в музичну школу, сама вивчила ноти, коли приходить натхнення можу щось зіграти, але це не якісь важкі етюди. Часто підбираю пісні на слух, адже важко розбирати ноти, – розповідає Оксана і випадково пригадала історію з життя: – Так, як моя родина займається благодійністю, ми якось моє старе фортепіано завезли до однієї сім'ї, де дівчинка дуже мріяла займатися музикою. І ось ми її подарували. Кожного року у нас збиралися речі, які вже були не потрібними та в хорошому стані. Це були книги, іграшки, речі. Допомагали всім, чим могли.  

Як тільки у Вінниці обрали нову міс, усі вінницькі популярні інстаграм-сторінки почали публікувати фото переможниці. В коментарях під фотографією дівчини можна було побачити багато приємних коментарів та попри це було ряд гнівних слів. Оксана звісно ж їх читала, але ніяк не звертала уваги. Чому не відповіла жодній людині – зауважила: – Після жодного коментаря я не почала думати "А може це правда?" В мене все ж таки повірили люди, які були на конкурсі та бачили мене такою, якою я є. Оцінювати людину по фото не зовсім правильно, тому що є фотогенічні люди, різний ракурс. Таким людям немає сенсу щось доказувати. Своєї правди я не донесу їм. Краса – це досить суб'єктивне поняття. Для когось людина може бути неймовірно гарною, а для когось звичайної зовнішності. Можливо, це пишуть друзі учасниць, які не виграли. Коли писали вигадані факти про мою родину – мені ставало смішно, тому що, виявляється, в людей класно працює фантазія. Насправді, мої батьки не депутати, як думали інші – мама працює на державному підприємстві менеджером по персоналу, тато – водієм. 

Конкурс "Міс Вінниця" для Оксани Коломієць – класна пригода та можливість з кимось познайомитися, привести себе в форму, навчитися чомусь новому. Він її навчив бути собою в будь-якій ситуації, мати власну думку і ні під кого не підлаштовуватись, щоденно працювати над собою та вірити у свої сили, наполегливо йти до своєї мети. Після перемоги у конкурсі Оксана зрозуміла, що відтепер у неї є підтримка вінничан, а це прекрасна можливість для неї реалізувати всі проєкти, які задумала. – Найцінніше у моєму житті – здоров'я моє та моїх близьких. Більшого щастя немає взагалі. В моїй родині рак мав місце. Від нього померли члени моєї сім'ї, після цього ми зрозуміли, що не важливо, які у тебе статки, чи їздиш ти кожного року в якусь країну. Головне – це якщо в тебе є здоров'я та рідні здорові. Я щаслива і це не завдяки міс, а тому, що у мене є все для цього – мої здорові рідні і можливість здійснювати свої мрії, – наостанок зауважила "Міс Вінниці 2020" Оксана Коломієць. 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар