Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 липня 2022
32,5 °C
дождь

Новини

Вінниця
Вперше з початку війни Вінницю відвідали польські парламентарі
23 травня 2022, 17:22
Вперше з початку війни Вінницю відвідали польські парламентарі

Депутати Польського сейму Томаш Костусь та Войцех Круль вперше за час війни прибули до Вінниці. У неділю, 22 травня, вони познайомилися з людьми, які постраждали від війни та знайшли прихисток у Вінницькій МТГ.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Їм показали як живуть вимушені переселенці. Окрім того, польські парламентарі поспілкувалися з людьми з Луганщини, Маріуполя, Сєверодонецька.

Візит делегації з польських міст Катовіце та Ополе став для депутатів особистим, адже в себе вдома вони теж всіма силами допомагають українцям – вимушених біженців з України там найбільше.

Він також додав, що вже наступного тижня від польських партнерів очікуємо на гуманітарний вантаж – лікарські засоби для потреб медичних закладів Вінниці. Обговорювали й можливості поліпшення умов проживання в гуртожитку, де зупинилися ВПО.

Як зазначив Войцех Круль, рішення приїхати у Вінницю зумовлене тим, що поляки прагнуть підтримати Україну на всіх рівнях в ці важкі часи.

«Український народ нам дуже близький. Понад три мільйони українців зараз знайшли прихисток в Польщі, ми всюди чуємо українську мову, тому вже дуже добре розуміємо її», – сказав Войцех Круль.

Його колега, Томаш Костусь був розчулений історіями людей, які постраждали від війни і додав, що й в подальшому Польща буде підтримувати Україну всіма можливими способами.

«Допомагати Україні – це наш християнський, політичний, громадянський обов’язок. Наша офіційна делегація до гостинної Вінниці – це не єдиний крок до співпраці. Сьогодні в Україні перебуває також наш президент Анджей Дуда, він має виступити в парламенті України вперше від 24 лютого», – сказав Томаш Костусь.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар