Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
10 квітня 2020
6,3 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
Вовк пішов. Вінницьку Ниву передали лідеру місцевих ультрас
08 січня 2019, 10:57

Багаторічний президент ФК «Нива» генерал Василь Вовк відмовився від посади та фінансування вінницького клубу. У зв’язку з цим всі права на клуб передано очільнику вінницьких ультрас Дмитру Рогозюку. У прес-службі запевняють, що саме він є новим власником «Ниви», але очікують що борги перед гравцями та колективом покриє місцева влада чи новий інвестор.

Як зазначає прес-служба «Ниви», віце-президент клубу Вадим Кудіяров згадав, що влада і В. Вовк не могли знайти порозуміння, тому перше, чим наразі займатиметься керівництво, це пошук «спільної мови із місцевою владою».

За його словами, «щоб ставити перед командою конкретні завдання на весняну частину чемпіонату, необхідно зрозуміти, на яку фінансову підтримку «Нива» може розраховувати». 

Вадим Кудіяров підкреслив, що клуб запрошує «всіх охочих інвесторів допомогти команді», а Д. Рогозюк «готовий передати клуб у надійні руки людям, які спроможні його фінансувати». Він не виключає можливість створити з «Ниви» комунальну установу чи «народний клуб».

Іншими словами, вінницький клуб опинився на «нульовій» точці, коли треба починати спочатку. Так, дійсними залишаються контракти із більшістю футболістів, тренерським штабом, за виключенням головного тренера, якого так і не знайшли. Наразі головне – відшукати кошти для забезпечення клубу. Інакше «Нива» припинить існування.

Нагадаємо, рік тому NaПарижі зазначав, що обласна влада вела перемовини щодо залучання компанії МХП для інвестування «Ниви», але на той час «вимоги» керівництва клубу вважалися потенційним інвестором занадто завищеними. Можливо, є сенс повернутися до діалогу…

До речі, за неофіційною інформацією, ФК "Нива" подала документи щодо можливості зняття з чемпіонату 2 ліги.  

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар