Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 травня 2024
21,7 °C
облачно с прояснениями

Новини

Вінниця
Вінниця має бути доступною для всіх: містян запрошують увійти до складу робочої групи по розробці Програми доступності та безбар’єрності
09 жовтня 2023, 16:43
Вінниця має бути доступною для всіх: містян запрошують увійти до складу робочої групи по розробці Програми доступності та безбар’єрності

В умовах війни питання інклюзії набуло важливого значення. Маючи на меті створити умови для можливості реалізуватися та мати шанси на комфортне життя, муніципалітет роками створює доступну інфраструктуру в місті та працює в соціальній сфері. Фахівці департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради почали напрацьовувати Програму доступності та безбар’єрності Вінницької міської територіальної громади. Вона буде діяти в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яку ухвалили за ініціативи першої леді України Олени Зеленської “Без бар’єрів”.

Як зазначила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, міська Програма має охопити різні напрямки життя громади та стосуватиметься людей різного віку, статі та можливостей. Опорною точкою, крім державної Стратегії безбар’єрності, стане й Стратегія розвитку ВМТГ до 2030 року, одним з ключових елементів якої є важливість кожного вінничанина. Одним з прикладів безбарʼєрності в місті є створення маршрутів громадського транспорту та зупинок тролейбусів і трамваїв у комплексі із курсуючим низькопідлоговим транспортом.

“Пріоритетом нашої громади було і залишається створення таких умов для містян, щоб вони почувалися комфортно та безпечно, Вінниця має бути доступною для всіх без виключення – для дітей, ветеранів, пенсіонерів, молодих батьків та інших людей. Це важливий проєкт, який накладається на виклики воєнного часу. Ми й надалі працюватимемо для того, щоб Вінниця була безбар’єрною, тому ми почали формувати робочу групу, до складу якої запрошуємо долучитися представників громадських організацій, підприємств, установ, а також активних громадян та інших стейкхолдерів”, – повідомила Ольга Ремешевська.

Щоб долучитися до робочої групи, охочим потрібно подати заявку для реєстрації у довільній формі в термін до 13 жовтня 2023 року (включно), яка повинна містити наступну інформацію:

Прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання, контактний номер телефону, електронну адресу та згоду на обробку персональних даних.

Пропозиції щодо формування складу робочої групи необхідно подати до відділу енергоменеджменту та безбар’єрності департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради на електронну адресу vem@vmr.gov.ua.

Довідки за телефоном: (0432)59-51-44.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар