Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 червня 2022
31,4 °C
дождь

Новини

Вінниця
Вінницький національний технічний університет співпрацюватиме з міжнародною IT-компанією GlobalLogic
12 жовтня 2021, 14:57
Вінницький національний технічний університет співпрацюватиме з міжнародною IT-компанією GlobalLogic

Вінниця – серед міст-лідерів України у сфері ІТ. Фахівців у цій сфері випускає Вінницький національний технічний університет. Університет починає співпрацю з міжнародною IT-компанією GlobalLogic, центральний офіс якої розташований у всесвітньо відомій Кремнієвій долині. Це можливість залучити інновації та модернізувати навчальні програми. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

На мою думку, ІТ-освіта має йти у ногу з реаліями економіки та ринку. Тому настільки важлива синергія закладів освіти, бізнесу та влади. Громада зацікавлена у цьому - і ми працюємо над створенням комфортних умов для професійного зростання молодих програмістів, – каже Сергій Моргунов.

П'ятий рік поспіль міська рада підтримує школу стартапів "Sikorsky Challenge" на базі ВНТУ. На початку цього року стали партнерами проекту зі створення Інноваційного кластеру. А "магнітом" для ідей та талантів має стати перший в Україні муніципальний технопарк "Кристал", який вже будується.

Майбутнє ІТ-індустрії — за креативною молоддю, якої у нашому місті вистачає. І ми розраховуємо на їхній внесок в інноваційний розвиток Вінниці 3.0. До речі, за результатами цьогорічного Всеукраїнського муніципального опитування, Вінниця є містом з найбільш сприятливими умовами для успіху молоді, – зазначив Сергій Моргунов.

На технічних спеціальностях у ВНТУ навчається 4250 студентів. Співпраця університету з GlobalLogic допоможе їм краще зрозуміти специфіку професії та отримати навички, необхідні для роботи з ІТ-проєктами. Також партнерство сприятиме розвитку екосистеми індивідуального розвитку майбутніх технічних спеціалістів.

Впровадження інновацій в українській технічній освіті — необхідна умова розвитку IT-ринку. Завдяки співпраці з українськими закладами вищої освіти, зокрема із Вінницьким національним технічним університетом, ми зможемо позитивно вплинути на кількісний та якісний показник залученості фахівців-початківців у IT-сферу, — зазначив координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент Євген Сакало. 

Наша співпраця передбачає модернізацію навчальних програм у Вінницькому національному технічному університеті. Здобувачі вищої освіти ВНТУ матимуть змогу отримати актуальні практичні навички, — наголосив ректор ВНТУ Віктор Біліченко. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар