Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 липня 2024
28,2 °C
небольшая облачность

Новини

Вінниця
Вінницький апеляційний суд змінив вирок стосовно рекордсменки світу з пауерліфтингу Мар’яни Шевчук
04 травня 2023, 19:17
Вінницький апеляційний суд змінив вирок стосовно рекордсменки світу з пауерліфтингу Мар’яни Шевчук

Два роки виправних робіт за місцем роботи з відрахуванням із заробітку 20 відсотків у дохід держави щомісяця. Таке основне покарання призначив Вінницький апеляційний суд багаторазовій чемпіонці світу та Європи, паралімпійській чемпіонці з пауерліфтингу Мар’яні Шевчук. Спортсменку визнали винною в ДТП, в якій загинули дві пасажирки.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького апеляційного суду.

Що відомо

Аварія, в якій загинули дві пасажирки, сталася влітку 2022 року поблизу Пиківської Слобідки Хмільницького району. Мар’яна Шевчук не впоралася з керуванням, виїхала за межі дороги та в’їхала в дерево.

Наприкінці року Літинський районний суд призначив Мар’яні Шевчук покарання у вигляді позбавленням волі на шість років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк три роки.

Апеляційні скарги на вирок суду

Прокурорка та захисниця обвинуваченої подали апеляційні скарги на вирок суду. Перша вважає, що суд безпідставно позбавив Мар’яну Шевчук права керувати транспортними засобами, бо посвідчення водія вона не отримувала. Друга просила скасувати вирок і призначити її підзахисній покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Як зазначили родичі загиблих, вони покладалися на розсуд суду, а також повідомили, що спортсменка просила у них вибачення та компенсувала моральну шкоду – по 400 тисяч гривень кожному.

Рішення суду

Рішенням суду Мар’яну Шевчук було позбавлено права керувати транспортними засобами на три роки. Вимоги захисниці обвинуваченої задовольнили частково, мотивуючи це тим, що перебування Мар’яни Шевчук в умовах ізоляції призведе фактично до завершення її спортивної кар’єри.

“Перебуваючи в умовах ізоляції, вона не зможе займатися тренуваннями, приймати відповідне харчування, відвідувати змагання, що призведе і до зменшення спортивних досягнень України на міжнародній арені, що є актуальним для підтримання державного авторитету України, особливо в умовах воєнного стану”, – зазначається в ухвалі Вінницького апеляційного суду.

Крім того, винуватиці ДТП призначили виправні роботи за місцем роботи з відрахуванням відсотків на користь держави.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар