Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 листопада 2021
9,7 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницькому педагогічному університету дозволили переробити гуртожиток на Замостянській під житловий комплекс
29 вересня 2020, 12:43
Вінницькому педагогічному університету дозволили переробити гуртожиток на Замостянській під житловий комплекс

Виконком Вінницької міської ради надав дозвіл Вінницькому державному педагогічному університету імені Михайла Коцюбинського на проектування реконструкції будівлі гуртожитку №2 під житловий комплекс по вул. Замостянській, 22 в м. Вінниці.

Документ опубліковано на сайті міськради.

Йдеться про будівлю, яка з 2013 року закрита через аварійний стан, хоча раніше житлом забезпечували близько пів тисячі студентів. Площа гуртожитку понад 5 тис кв м. та є найстарішою спорудою, яка входить до комплексу Вінницького державного педагогічного університету.

«1. Надати Вінницькому державному педагогічному університету імені Михайла Коцюбинського вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції будівлі гуртожитку №2 під житловий комплекс по вул. Замостянській, 22 в м. Вінниці.

2.Зобов`язати замовника:

2.1.Отримати вихідні дані на проектування відповідно до пункту 3 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2.2.Розробити проектну документацію та затвердити її в установленому порядку.

2.3. Протягом 10 робочих днів після початку будівництва об’єкта звернутися до виконавчого комітету Вінницької міської ради із заявою про визначення розміру пайової участі щодо об’єкта будівництва, до якої додаються документи, які підтверджують вартість будівництва об’єкта, відповідно до пункту 3 другого розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» №132-ІХ від 20.09.2019 р.», - зазначено в рішенні виконкому.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар