Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 серпня 2022
20,5 °C
дождь

Новини

Вінниця
Вінницькі ІТ – спеціалісти навчать дітей створювати власну комп’ютерну гру
25 липня 2022, 18:07
Вінницькі ІТ – спеціалісти навчать дітей створювати власну комп’ютерну гру

ІТ-компанія разом з Кафедрою комп’ютерних наук Вінницького Національного Технічного Університету організовують для дітей безкоштовніIT-канікули. Запрошують учнів віком від 8 років приєднатися до безкоштовних курсів сучасної і базової комп'ютерної графіки і розробки ігор на мові Python.

Курси допоможуть учням познайомитись з сучасними технологіями, інструментами і процесами в IT галузі.

Про це ідеться на сайті IT-компанії.

Перші заняття заплановані на 1 серпня 2022, але можливі зміни у розкладі. Заняття будуть проводитись дистанційно, на платформі Zoom, українською мовою. Тривалість курсу – 10 занять.

Уже на першому занятті діти дізнаються, як написати програму на мові Python, щоб розповісти людям про себе, а також дізнаються про свій вік у в 2035 році і вік у роках собаки.

В наступних заняттях слухачі навчаться створювапти комп’ютерну гру «Камінь, ножиці, папір», створюватимуть програму для генерації паролів. Паролі будуть генеруватися випадковим чином, тому ніхто не зможе їх вгадати.Також заплановане створення комп’ютерної гри «Гонки черепашок». «Календаря зворотнього відліку», комп’ютерної гри «Бики та корови», Гомоку».«Вивчення GUI». На цих уроках ти дізнаєшся, як зробити простий графічний інтерфейс в Python.

Основна мета курсу навчити дітей молодшого та середнього шкільного віку (8-12 років) працювати з зображеннями, вивчити базові функції графічних редакторів та надати основу для подальшої реалізації творчого потенціалу та розвитку фантазії. Підвищення загального рівня ерудиції у визначених сферах. Просто цікаве та захоплююче дозвілля

З детальнішим описом курсів, графіком занять, вимогами до учнів та умовами реєстрації можна ознайомитись тут: https://i.miratechgroup.com/it-kids Організатори чекають майбутніх комп’ютерних геніїв на заняттях!

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар