Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
16 квітня 2024
20,0 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницькі хірурги подарували нове обличчя пацієнту
01 березня 2024, 23:54
Вінницькі хірурги подарували нове обличчя пацієнту

Команда щелепно-лицевих хірургів Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова, представлена Олексієм Товстокорим та Олександром Кобяковим, успішно завершила три важливі реконструктивні операції обличчя протягом перших трьох тижнів 2024 року.

  1. Медіальна Трансназальна Кантопластика та Відновлення Жирових Пакетів:
    • Здійснено наступний етап реконструкції обличчя після відновлення вилично-орбітального комплексу та очниці за допомогою індивідуалізованих імплантатів.
  2. Реконструкція Дефекта Зовнішнього Носа:
    • Використано аутотрансплантат з реберного хряща пацієнта для закриття дефекту, а також парамедіальний лобний лоскут для закриття дефекту шкіри.
  3. Хейлопластика та Ринопластика:
    • Застосовані носогубні лоскути та аутотрансплантат з реберного хряща для виправлення дефектів.

Хірургічна інтервенція в середній зоні обличчя, що включає м’які тканини, кістки та органи, є вкрай складною та міждисциплінарною задачею в сфері хірургії обличчя.

Прогнозованість операцій залежить від досвіду хірургічної команди та наявності потужної матеріально-технічної бази. Згуртована робота хірургічної команди та біоінженерів у всьому процесі планування та виготовлення матеріалів, таких як індивідуалізовані імплантати та шаблони, грає важливу роль в успішному виконанні операцій.

Необхідно розуміти, що будь-який дефект середньої зони обличчя призводить не лише до функціональних порушень, а й викликає серйозні психологічні та соціальні труднощі в процесі реабілітації та повернення пацієнтів до звичного життя.

Поєднання досвіду та професіоналізму фахівців, а також активне використання передових технологій лікування, роблять можливим надання медичної допомоги на високому рівні, що відповідає світовим стандартам, на базі ВОКЛ ім. М.І. Пирогова.

 

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар