Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 вересня 2021
7,2 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОГЛИБЛЮЄ СПІВПРАЦЮ З КОМПАНІЄЮ «LIFECELL» ДЛЯ ПРИШВИДШЕННЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ МІСТА
23 березня 2021, 18:52
ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОГЛИБЛЮЄ СПІВПРАЦЮ З КОМПАНІЄЮ «LIFECELL» ДЛЯ ПРИШВИДШЕННЯ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ МІСТА

23 березня Вінницька міська рада підписала Меморандум про співпрацю з компанією «lifecell». Метою таких партнерських взаємовідносин є об’єднання зусиль для пришвидшення цифрового розвитку Вінницької міської територіальної громади.

Підписання Меморандуму створює можливість для подальших обговорень, під час яких Вінницька міська рада та компанія «lifecell» вивчатимуть потенційні можливості співпраці та взаємодії щодо впровадження «Smart City» у Вінниці та створення підґрунтя інформаційного суспільства й впровадження нових технологій задля суспільної користі. 

Очікується, що спільна участь у цифровій трансформації суспільства допоможе розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у Вінниці.

Заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук зазначив, що Вінниця зацікавлена у постійному розвитку та запровадженні нових технологічних рішень, які б сприяли цьому.

«Ми хочемо йти в ногу з часом, і розуміємо, що цифрові рішення та новітні технології – це один із на важливіших напрямків, який допомагає підвищувати рівень комфортності проживання вінничан. А якість та комфорт життя мешканців громади – це головний пріоритет у нашій роботі», – сказав Сергій Тимощук.SV_00163.jpg

Національний менеджер з корпоративного бізнесу компанії «lifecell» Сергій Мамонтов під час зустрічі розповів про можливості цифрових продуктів, які можуть бути корисними місту і вінничанам, та додав, що компанія вже інвестувала у місто значний обсяг своїх ресурсів і має наміри продовжувати впроваджувати тут свої інноваційні ідеї та розробки.  

«На сьогодні ми налагодили дуже гарний зв'язок по всьому місту. Але це ще не все. Ми знаємо те, що потрібно користувачам, – зазначив Сергій Мамонтов. – На сьогодні з’являється все більше digital-сервісів. Свої корективи вносить і пандемія. Це лише додає нам впевненості, що ми рухаємось в правильному напрямку».

SV_00154.jpgСеред основних напрямів – розробка, впровадження і тестування елементів системи «Smart City». Серед них: розвиток інженерних рішень, у тому числі для транспортної інфраструктури громади; розвиток інструментів телемедицини; впровадження послуги Mobile ID; розвиток IoT-послуг; «lifecell академія»; розвиток smart-рішень електронної освіти; впровадження систем сповіщення; співпраця в напрямку надання статистичних даних за відповідними напрямами. 

Менеджер з рішень для державного сектору компанії «lifecell» Віталій Кудринський зауважив, що також можлива співпраця для підсилення і розвитку тих проєкт, які вже реалізовані у Вінниці. 

«Ми були  у вашому Ситуаційному центрі, і скажу, що там все дуже високотехнічно і технологічно як на сьогодні для міста. Тож можна в цьому напрямку більше співпрацювати та залучати наших спеціалістів для знаходження спільних точок опори і спільних продуктів, які можна було б запроваджувати на ваші готові рішення для вдосконалення і оптимізації», - вважає Віталій Кудринський.

На даний час у Вінниці використовуються телекомунікаційні послуги компанії «lifecell» для SV_00219.jpgзабезпечення зв’язку та роботи сервісів Центрів надання адміністративних послуг (5 SIM-карток). Понад 300 SIM-карток використовується у муніципальному транспорті міста для автоматизованої системи обліку оплати проїзду та системи автоматичного визначення місцезнаходження транспортних засобів, 82 картки у служби контролю та більш як 70 SIM-карток в агентській мережі продажу Муніципальних карток вінничанина, 22 картки використовується в електронних табло. А до кінця року планується підключення та встановлення близько 400 SIM-карток для використання у маршрутних транспортних засобах та розширення мережі. 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар