Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2023
-1,5 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінниччина увійшла в десятку лідерів за кількістю "пунктів незламності"
20 грудня 2022, 20:11
Вінниччина увійшла в десятку лідерів за кількістю "пунктів незламності"

Вінниччина увійшла в десятку лідерів за кількістю створених "пунктів незламності", на сьогодні у регіоні діють їх - 527. Щоденно в області з'являються нові "пункти незламності". Ситуація постійно змінюється.

На даний час до створення "пунктів незламності" на Вінниччині активно долучився місцевий бізнес. Завдяки цьому, область увійшла в п'ятірку лідерів за кількістю "пунктів незламності", створених відповідальним бізнесом.

Загалом, станом на 20 грудня, в області вже створили 527 "пунктів незламності". Вони облаштовані в закладах освіти, культури та  медицини, в адміністративних приміщеннях: сільських радах, ЦНАПах, у відділах ДСНС та Нацполіції, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Вінниччина увійшла в десятку лідерів за кількістю пунктів незламності

В мережевих закладах автозаправок та аптек, відділеннях банків та супермаркетів також створені "пункти незламності".

У всіх "пунктах незламності" є можливість погрітися, підзарядити телефон, попрацювати на гаджетах, випити чаю, або просто відпочити. Тут  громадяни мають змогу вчитися і працювати, а малеча - просто погратися в теплі чи провести з користю час. Адреси всіх "пунктів незламності" є на онлайн-мапі.  

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар