Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2022
-4,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
Вінничанин, який підтримував "русскій мір", відсидить п'ять років
01 вересня 2022, 12:42
Вінничанин, який підтримував "русскій мір", відсидить п'ять років

За матеріалами Служби безпеки України у Вінниці засудили прибічника російської збройної агресії проти України. Ним виявився 51-річний мешканець Вінниці, який через свої дописи у забороненій соціальній мережі відкрито закликав до ведення агресивної війни російською федерацією проти України.

Чоловік був стійким прихильником відродження комуністичного тоталітарного режиму та публічно зневажав тих, хто стає на захист України у лавах ЗСУ, висловлював співчуття великим втратам у живій силі країни-агресора, закликав росіян з великою інтенсивністю чинити фізичне насилля над українцями. 

Слідчі Служби безпеки України задокументували дії фігуранта кримінального провадження із поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму, виправдовування збройного конфлікту та публічних закликів до агресивної війни на території України, - повідомляє управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Вінничанин, який підтримував русскій мір, сидітиме за гратами

Сидітиме за гратами

Вінницький міський суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни), ч. 1 ст. 436-1 (поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі.

Вінничанин, який підтримував русскій мір, сидітиме за гратами

Заходи із документування злочину проводили співробітники Служби безпеки України у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар