Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 лютого 2020
4,0 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
ВІННИЧАНИ ПРИВЕЗЛИ СРІБНІ ТА БРОНЗОВІ МЕДАЛІ З КОМАНДНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАЛЬНОГО СЛАЛОМУ
09 серпня 2019, 13:31

Нещодавно у Миколаївській області (с. Мигія) відбувся командний чемпіонат України з веслувального слалому. У ньому взяли участь спортсмени Вінницької  міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. 

 

Змагання проводилось у різних класах. У естафеті на байдарках третє місце посіли вінничани Федоренко Олександр та Межибовська Ніна. У командних перегонах серед чоловіків (3хС-1Ч командні перегони) друге місце посіли Комар Валентин та Фердман Артур. Також друге місце посіли представники МДЮСШ №2 Ніходовська Олена та Межибовська Ніна на командних перегонах серед жінок (3хК-1Ж командні перегони).

 

слалом.jpgБронзу вибороли Рудий Максим, Федоренко Олександр та Артюнін Денис (серед 3хК-1Ч командні перегони). А також – Омельчук Яна, Криштафович Вікторія (серед 3хС-1Ж командні перегони).

 

Довідка

Веслувальний слалом — різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, яка визначається порядком розташування воріт, які виставляються на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі. 


слалом 5.jpg

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар