Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
03 серпня 2021
23,6 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
ВІННИЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ОДИНАДЦЯТЬ «ЗОЛОТИХ» МЕДАЛЕЙ З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З СУМО
27 квітня 2021, 18:01
ВІННИЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ОДИНАДЦЯТЬ «ЗОЛОТИХ» МЕДАЛЕЙ З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З СУМО

Нещодавно у Мелітополі відбувся чемпіонат України з сумо. Вихованці закладу «Міської дитячо-юнацької спортивної школи №5» вибороли на цих змаганнях одинадцять перемог, чотири другі місця та тринадцять третіх.

«Я вітаю вінничан, які стали переможцями чемпіонату України з сумо, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський. – Дякую за те, що представляєте наше місто на всеукраїнському рівні та показуєте чудові результати. Бажаю подальших перемог».

сумо 2.jpgПерше командне місце серед дівчат до 14 років вибороли Валерія Іжаківська, Оксана Лісневич, Анна Коротюк, Яна Гаврищук. Серед юнаків та дівчат до 16 років в особистих заліках «золото» отримали Вадим Богатчук та Андрій Поліш.

Перше командне місце серед юнаків до 16 років вибороли Дмитро Зілецький, Андрій Поліш, Вадим Богатчук та Павло Дратований.  Серед юніорів та юніорок до 18 років перші місця в особистих заліках отримали Дмитро Зілецький, Ірина Гребенчук, Данило Явгусішин.

Перше командне місце серед юніорок до 18 років вибороли Оксана Лісневич, Ірина Гребенчук, Вікторія Ружанська, Валерія Іжаківська. А перше командне місце серед юніорів до 18 років – Олександр Загробський, Вадим Богатчук, Данило Явгусішин та Павло Дратований.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар