Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 липня 2024
29,9 °C
ясно

Новини

Вінниця
ВІННИЧАНИ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОГРАМИ UPSHIFT ВІД ЮНІСЕФ
05 грудня 2023, 21:30
ВІННИЧАНИ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОГРАМИ UPSHIFT ВІД ЮНІСЕФ

Молодь із Вінниці зможе втручатися у розв'язання гуманітарних проблем у своїй громаді

Громадська організація «ВільнОсвіта»у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) оголошує конкурс для молоді на участь у новій інноваційній програмі UPSHIFT. Ця програма дає підліткам та молоді можливість розробити свої власні інноваційні проекти та отримати фінансову підтримку для їхнього впровадження. 

UPSHIFT - це творчий простір, де молодь може виявити свій потенціал, пропонувати новаторські рішення для вирішення проблем і тестувати їх ефективність. Для участі в програмі не потрібно мати готове рішення: учасники повинні лише визначити проблему, яка є актуальною для їхньої громади, і під час тренінгів вони зможуть експериментувати та розглядати шляхи вирішення цієї проблеми. Учасники отримають сучасні навички 21 століття, які будуть корисні у їхньому подальшому професійному житті.

Якщо вам від 14 до 24 років, і ти помічаєш проблеми навколо, але не знаєш, як їх вирішити самостійно, то програма UPSHIFT - для вас. Щоб приєднатися до проєкту UPSHIFT, заповни реєстраційну форму учасника за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/pojOlhUU

Довідкова інформація:

UPSHIFT– це глобальна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у понад 40 країнах світу та поєднує тренінги із соціальних інновацій, наставництво та фінансову підтримку. Вона надає молоді навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. Програма розвиває життєстійкість молодих людей, а їхні громади отримують переваги від рішень, що пропонує молодь.

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов’язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

ГО «ВільнОсвіта»– Громадська організація «ВільноОсвіта», заснована освітніми активістками Дашею Горобець та Катею Ботвіннік. Уже понад 6 років ВільнОсвіта працює у галузі альтернативної освіти: творять школу альтернативної освіти «Боже, Вільна школа», організовують українські та міжнародні фестивалі, а також проєкт ВінОК - безкоштовні заняття для дітей у Вінниці, що має на меті інтеграцію внутрішньо-переміщених дітей та дорослих до комʼюніті міста.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар