Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 січня 2020
3,0 °C
небольшой снег

Новини

Вінниця
Вінничанка перетворює пелюстки і листя на ексклюзивні прикраси
12 грудня 2019, 13:08

Вінничанка Олена Попенко створює ексклюзивні сережки та брошки з пелюсток і листя. 

Нещодавно майстриня брала участь у фестивалі подарунків ручної роботи.

"Мої сережки для тих, в кого у душі є місце романтиці. Коли ти береш пелюстки лілії чи троянди, або гарне листя, відчуваєш особливу магію і розумієш, що саме така прикраса тобі підходить у вигляді сережок, брошки чи кулона. І таких людей багато, тому витвори користуються попитом", - розповідає Попенко.

Для роботи жінка використовує листя, квіти та іспанську екосмолу. Сушить їх за авторською методикою.

"Де б я не була під час подорожей, намагаюся привозити гербарій з листочків рослин, які там ростуть. А потім перетворюю їх на прикраси. На ретельно висушену рослину я наношу вісім шарів смоли, кожен з яких застигає добу. Це створює міцне та практичне покриття, в якому рослини зберігаються незмінними протягом тривалого часу", - уточнює вінничанка.

Фурнітура, яку використовує майстриня, виготовлена  на невеличкому заводі в США за оригінальними малюнками Вікторіанської епохи.

"У першу чергу я створюю те, що до душі мені самій, а саме вінтажний стиль. Додам, що не всі клієнти дотримуються моди на конкретний колір. Наприклад, кольором 2020 року є класичний синій, але жінки обирають те, що личить саме їм. Справжніми "бестселерами" можу назвати прикраси з квітами незабудки, пухнастими кульбабами, гортензією", - додає  Попенко.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар