Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
24 липня 2024
27,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
Вінницею розпочали курсувати ще два тролейбуси "VinLine"
03 квітня 2024, 22:16
Вінницею розпочали курсувати ще два тролейбуси "VinLine"

У Вінниці на маршрути випустили ще два тролейбуси "VinLine". Вони перевозять пасажирів на маршрутах №1 "Лугова – ВПЗ" та №10 "Вишенька – Гетьмана Мазепи".

В такий спосіб місто продовжує оновлювати рухомий склад тролейбусного парку, повідомили на сайті Вінницької міської ради.

"Силами працівників ВТК проводиться крупновузлова збірка: компанія закуповує кузови, систему струмознімання, батареї, додатково встановлюється система електронної оплати проїзду, інформаційна система", – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Андрій Сорокін.

Цьогоріч Вінницька транспортна компанія випустила на маршрути 7 VinLine. Кузов тролейбусу має сучасну систему вентиляції та опалення, м’які сидіння, місця для людей на кріслах колісних, або ж батьків з дитячими візочками.

"Наша головна мета – збільшувати кількість низькопідлогового транспорту для комфорту пасажирів, які курсують нашим містом. Так, понад 80 % тролейбусів загального випуску – доступні та інклюзивні", – додає Андрій Сорокін.

Появу нових тролейбусів на маршрутах відзначають пасажири. Увагу звертають буквально на все: зручне сполучення та модернізованість салону.

"Завжди приємно їхати на транспорті, який роблять у твоєму місті, адже це одна з родзинок Вінниці. Майстри, які збирають ці тролейбуси, мають роботу, а ми – чим діставатися на свою, аби піднімати економіку міста та країни. Наш транспорт у місті взагалі гарний та естетичний – що тролейбус, що трамвай. Тут комфортні сидіння, є за що триматися", – каже пасажирка Діана.

Загалом вже 31 VinLine вийшов з конвеєру транспортної компанії. 22 з них – з автономним ходом. Тобто можуть продовжувати рух без електроструму впродовж 20 кілометрів. Це необхідно в тих мікрорайонах, де немає контактної мережі, але є потреба в додатковому транспорті.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар