Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 лютого 2021
7,8 °C
ясно

Новини

Вінниця
Велетенські зуби у піску з сільського кар’єру знайшов селянин на Вінниччині
19 листопада 2020, 15:25
Велетенські зуби у піску з сільського кар’єру знайшов селянин на Вінниччині

Кістку у камінні з фундаменту хати прадіда та велетенські зуби у піску з сільського кар’єру – такі знахідки виявив Олександр Сухина із села Городківка Крижопільського району на Вінниччині.

«Нещодавно розбирав хату мого пращура. Каміння з фундаменту відклав для будівництва піднавісу. Аж раптом в одній з брил помітив щось незрозуміле. Коли придивився, а це кістка! Масивна! Цю брилу відклав, бо вона може стати сімейною реліквією. Адже тримала дім мого роду. Хаті, яку розбирав, точно більше, аніж сотню років. Там жив ще мій прапрадід», - розповідає Олександр у ексклюзивному інтерв’ю 

 

Під час будівництва до рук чоловіка потрапила ще одна знахідка.

«У піску, який привезли з нашого сільського кар’єру, коли його пересівав, знайшов два зуби. Вони завдовжки такі самі, як коробка з-під сірників. Цю знахідку також відклав. Хоча у нашому селі на подібні речі не звертають вже й уваги. У кар’єрі вже давно знаходили чимало кісток. Ті просто відкидали», - зауважує Олександр.

Попри те, що жителі Городківки не звертають уваги на знахідки залишків тварин, які мали гігантські розміри, родині Сухина стало цікаво, хто саме були ті тварини.

 

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар