Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 липня 2022
30,5 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
В ущелині вінницької «міні-Буковелі» знайшли артснаряд, який там пролежав понад 76 років.
25 листопада 2021, 16:20
В ущелині вінницької «міні-Буковелі» знайшли артснаряд, який там пролежав понад 76 років.

24 листопада на Вінниччині знешкодили артилерійський снаряд 152 калібру. Напередодні його виявили у селі Оксанівка, що неподалік прикордонної смуги між Вінниччиною та Молдовою. Вибухонебезпечний предмет помітили місцеві жителі в ущелині тамтешньої гори. Снаряд пролежав там з часів Другої світової війни.

«До дільничного звернулися місцеві жителі та повідомили, що помітили невідомий предмет схожий на снаряд. На місце також викликали правоохоронців та рятувальників. Оглянувши територію, її огородили та охороняли до того моменту, поки її не вивезли для знешкодження піротехнічні служби надзвичайників», - повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.

Зауважимо у селі Оксанівка облаштували оглядовий майданчик біля Печерної церкви, оборонного скельного монастиря 11- 16 століття. Це місцеві пам'ятки культурної спадщини, до яких щороку з’їжджається чимала кількість туристів. Цю місцину називають вінницькою «міні-Буковеллю». Біля Дністра селяни створили відпочинкову зону. А на одному з пагорбів, коли випадає сніг, влаштовують там катання на лижах і санках.

Нагадаємо, нещодавно Вінничанин привіз разом з землею для підсипки саду артснаряд. А напередодні з сільського подвір'я старовинний артснаряд забирали ношами.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар