Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
10,9 °C
небольшой дождь

Новини

Вінниця
В Україні відкрили перший притулок для старих корів
24 листопада 2020, 15:05
В Україні відкрили перший притулок для старих корів

Не тільки коти і собаки потребують захисту і можуть його знайти у притулках. В Україні відкрили чи не єдиний притулок для рогатої худоби, яку рятують від смерті. 

Йдеться про притулок для корів, який створило подружжя Здравих у селі Буша, що на Вінниччині – тут рятують тварин від бійні. Старий корівник трьох телят, бика і двох корів не вміщує, тому зараз його розбудовують.

Півтора року тому родина Здравих переїхала на Вінниччину з Дніпра. Подружжя, Микита та Ірина — вегани, тож для них корова не худоба, а священна тварина.

«Першою два роки тому зʼявилася у притулку для корів Ласунка. Попередній господар корови хотів здати її на скотобійню, бо утримувати було не вигідно. Теля Ушас у Ласунки народилося вже в притулку», — розповідає Ірина Здрава.

Корову Муру другою врятували від скотобійні. Тварину хотіли вбити з телям у животі. Тепер Мура у притулку уже двічі стала мамою.

Заготівлею кормів для тварин займаються самі. Серед запасів — сіно, буряки та кукурудзиння. Молоко не продають. Із утриманням тварин допомагають однодумці. У планах подружжя створити ще й притулок для коней.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар