Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
31 січня 2023
1,4 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
В Терцентрі у Вінниці проводять заняття з пісочної анімації
03 січня 2023, 19:14
В Терцентрі у Вінниці проводять заняття з пісочної анімації

Для відвідувачів міського територіального центру соціального обслуговування проводять заняття з пісочної анімації.

Малювання піском – новий і одночасно простий вид образотворчої діяльності, що доступний практично кожному і не вимагає спеціальної підготовки, розповідає директорка міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

Цей вид малювання – один з незвичайних способів творчої діяльності, оскільки кожна людина здатна створити на піску неповторні шедеври своїми руками. Дивним чином жменя піску перетворюється на пейзаж, зоряне небо, ліс або на море. Пісок – та ж фарба, тільки працює за принципом "світла і тіні", чудово передає людські почуття, думки і прагнення. Малювання піском є одним з найважливіших засобів пізнання світу та розвитку естетичного сприйняття, оскільки тісно пов'язане із самостійною і творчою діяльністю, – додає Галина Бачинська.

В Терцентрі у Вінниці проводять заняття з пісочної анімації

На початку вересня у Терцентрі відновили роботу різні гуртки для пенсіонерів, зокрема і гурток із пісочної анімації. Вінничани похилого віку також безкоштовно вивчають іноземні мови, займаються спортом та рукоділлям, відвідують літературний гурток тощо.

В Терцентрі у Вінниці проводять заняття з пісочної анімації

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар