Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 грудня 2022
-4,8 °C
пасмурно

Новини

Вінниця
В Подільскому зоопарку у Вінниці поповнення в сім'ї в'єтнамських свиней
26 серпня 2022, 16:59
В Подільскому зоопарку у Вінниці поповнення в сім'ї в'єтнамських свиней

В Подільскому зоопарку у Вінниці в родині декоративних в'єтнамських свиней довгоочікуване поповнення. Прекрасних плямистих поросяток народила мініатюрна кабаниха. 

Відвідувачі Подільського зоопарку розміром малюків здивовані. Новонароджені такі крихітки, що більше нагадують морських свинок. Переважну частину часу вони сплять на м'якенькій солом'яній підстилці у будиночку на території вольєра. Батьки ж тим часом теж відпочивають у затінку поряд з будинком. 

Вагітність тривала 114 днів. Це три місяці, три тижні та три дні, - зауважив директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. – Наразі і породілля, і малюки почуваються добре. Новонароджені п'ють материнське молоко. Такий раціон у дитинчат зберігатиметься до півтора-двох місяців. В меню їхніх батьків змін немає. Як і раніше, щодня у їх годівниці свіжовикошена люцерна, морква, комбікорм. 

У вінницькому зоопарку поповнення в сім'ї в'єтнамських свинейУ вінницькому зоопарку поповнення в сім'ї в'єтнамських свиней

Під пильним контролем працівників зоопарку і дотримання тваринами питного режиму. По кілька разів на день в'єтнамським свиням наливають свіжу воду.

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар