Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 червня 2024
14,0 °C
дождь

Новини

Вінниця
В КАЛИНІВЦІ ЗБУДУВАЛИ УКРИТТЯ, ДІТИ ЙОГО НАЗИВАЮТЬ"КАЗКОВИЙ БУДИНОЧОК"
14 грудня 2023, 20:18
В КАЛИНІВЦІ ЗБУДУВАЛИ УКРИТТЯ, ДІТИ ЙОГО НАЗИВАЮТЬ"КАЗКОВИЙ БУДИНОЧОК"

Нове укриття, яке побудували в Калинівці у дошкільному закладі освіти №2 і справді схоже та затишний казковий будиночок. 

Тут є зручні ліжечка, столики та стільчики для дошкільнят, іграшки та запас продуктів і води. Має нове приміщення сучасну систему вентиляції, електричне опалення та внутрішню вбиральню. А казкового вигляду додають герої, яких художниця Тетяна Зубко зобразила на стінах.

-Після двох років вимушеної перерви сьогодні ми знову зустрічаємо своїх вихованців, - каже директорка закладу дошкільної освіти №2 м.Калинівка Наталія Корольова. - Через відсутність укриття ми не мали можливості працювати. Діти приходили до нас на очні заняття-зустрічі усього на кілька годин. Тому багато батьків зверталися до нас з проханням відновити роботу нашого закладу. Тепер ми маємо таку можливість.

Будівництво укриття розпочали у серпні 2023 року. Будували, як завжди, господарським методом. Кошти на будівельні матеріали виділила Калинівська міська рада, частину будівельних матеріалів надали благодійники. А за роботу взялися будівельні бригади громади. Сьогодні важко уявити, що усього за чотири місяці будівельники виконали такий обсяг робіт та побудували сучасне укриття для дошкільнят.

-Облаштування укриттів у Калинівській громаді продовжується. Зараз тривають роботи з будівництва укриття у дошкільному закладі №3 в Калинівці, облаштовують укриття в дитячому садку в Дружелюбівці. Вдячний всім, хто допомагає нам своєю працею, благодійною допомогою, технікою. Адже діти – це наш найбільший скарб і ми повинні створити усі належні умови для їх навчання, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Заклад дошкільної освіти №2 розрахований на сорок вісім дітей. У перший день роботи дитячого садка восьмеро діток вже випробували нове укриття та були задоволені від подорожі до «казкового будинку».

За інформацією Калинівської міської ради

Фото та відео
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар